תפריט
חייג לנציג מכירות
אקספון אינטרנט

אינטרנט 018 אקספון

לפניכם מגוון חבילות אינטרנט מבית 018 אקספון.
בחרו חבילה, השלימו פרטים בטופס או חייגו ונציג מטעם החברה יצור אתכם קשר בהקדם.
✓ לקוחות קיימים? לפניות בנושא שירות חייגו: 1800-852-374 מכל טלפון או 0018* מהנייד.

ספק ותשתית
אקספון we סלולר 69
לחודש לחודש
אקספון we סלולר 69
לחודש לחודש
אקספון we סלולר 69
לחודש לחודש
ספק בלבד
אקספון we סלולר 17
לחודש לחודש
אקספון we סלולר 17
לחודש לחודש
אקספון we סלולר 17
לחודש לחודש
אקספון we סלולר 17
לחודש לחודש
טופס הצטרפות אינטרנט 018 אקספון

השלימו פרטים להצטרפות:


חברות אינטרנט נוספות:

אקספון 018

אקספון 018 בע"מ הינה חברה פרטית ישראלית שמספרת שירותי טלפון בינלאומיים ושירותי אינטרנט. בינואר 2015 זכתה החברה במרכז שאפשר לה לעשות שימוש בתדרי דור 4 ובכך הפך את החברה לשישית בארץ שמספקת שירות סלולרי (שאינו וירטואלי).

החברה מאמינה בערכי הדת היהודית ודוגלת בערכיה, ובכך היא מכריזה על עצמה חברה "כשרה", ששומרת על קדושת השבת ועובדת "למהדרין". החברה מספקת שירותי לחסימת ערכים לא ראויים ולא ערכיים על פי תפיסת עולמה.

בנוסף, החברה מספקת שירותי טלפוניה בינלאומיים באמצעות חיוג ישיר לכל העולם, ומפעילה מספר מסלולים לתקשורת עם חו"ל. החברה גם מספקת כרטיסי SIM ייעודיים שמאפשרים לאנשים המטיילים בכל העולם גישה נוחה וזולה יותר לתקשורת בינלאומית.

בנוגע לחסימת תכנים, החברה מציעה את שירות "רשת ביטחון" שניתן ללא תוספת תשלום למנויים של שירות האינטרנט. את השירות ניתן לשדרג ל"פלטיניום". שמאפשר ניהול זמן שימוש באינטרנט, סינון מורחב, התראות מיידיות להורים וכו'.

החברה נותנת גם ספק וגם תשתית, ולאחרונה התקדמה לטכנולוגיית IPv6 אותה היא מספקת ללא תשלום נוסף לכל הלקוחות שכבר מחוברים כמנויים לשירותי האינטרנט. ניתן או לקבל גם ספק ותשתית או לקבל רק מסלול גלישה ללא תשתית. בכל מקרה, החברה משתמשת בתשתית ADSL של בזק, ותשתית כבלים של HOT.

באתר האינטרנט ניתן לבצע בדיקה של מהירות גלישת האינטרנט הנוכחית בו אתם משתמשים. הבדיקה תראה לכם את ספק האינטרנט, מהירות הגלישה ואת מהירות ההורדה הנוכחיות שלכם. עוד באתר ישנה אפשרות לדווח על תקלות שנתקלים בהן במהלך הגלישה.

 

נגישות