תפריט

האופציות העומדות בפני הצרכן לבחירת חבילת טלוויזיה הינן מגוונות בימינו. אנו יכולים לבחור מבין מספר אופציות שכן התחרות בשוק הטלוויזיה הרב ערוצית הולכת ומתעצמת בתקופה שבה מהפיכת הטלוויזיה נמצאת בשיאה. עבור הצרכן השינויים החלים מאפשרים גמישות רבה יותר וטווח מחירים הגיוני ורחב יותר ממה שהתרגלו אליו בשנים עברו (אין צורך לשלם יותר בין 300 ל-400 שקלים מידי חודש). שתי שחקניות פופולאריות הן סלקום TV ופרטנר TV- שתיהן מציעות חבילת ערוצים לינאריים, סדרות וסרטים, ספריית VOD וממיר לצפייה. קשה להכריז על שירות מנצח אחד שכן השירותים המוצעים עתידים להתאים לצרכן בהתאם לאופיו והרגלי הצפייה שלו ולכן רצוי לעיין ברשימת התכנים ולהחליט מה הכי מתאים לכם ולצרכים שלכם.

פרטנר TV

פרטנר טיוי מציעה מבחר עשיר של ערוצים לינאריים (כ-40 ערוצים) ומתוכם תוכלו למצוא את ערוצי עידן פלוס, ערוצי לייפסטייל, ערוצי ילדים, ערוצי בידור, ערוצי ספורט, ערוצים בינלאומיים, ערוצי טבע ועוד. למי שאוהב לזפזפ בין הערוצים מדובר ביתרון שכן ביחס למתחרות יש לפרטנר טיוי מבחר נאה של ערוצים.

מערכת ההפעלה של הממיר היא אנדרואיד TV והממיר משודר בטכנולוגיה 4K. ישנה גישה לאפליקציות של גוגל פליי וניתן להוריד אפליקציות מותאמות לטלוויזיה או משחקים שונים באמצעות הממיר. שירות פרטנר מאפשר צפייה בתכנים מכל מקום באמצעות אפליקציה מותאמת למובייל (עבור סמארטפונים וטאבלטים), באפליקציה תמצאו ערוצים חיים, ספריית VOD ואת ההקלטות שלכם.

ממשק המשתמש נוח לשימוש ופשוט להבנה למשתמש המתחיל והממיר מגיע עם שלט לניווט. השירות כולל ספריית תכנים לצפייה שעדיין עלולה שלא לספק צרכנים מסיביים של סדרות אך עם החיבור לנטפליקס (כרגע חצי שנה ראשונה חינם) כנראה שתענו על מבוקשיכם שכן בנטפליקס תמצאו מגוון עשיר מאוד של תכנים איכותיים ומתורגמים לעברית.

ספרייה ה-VOD מחולקת לקטגוריות כגון סדרות בינלאומיות, סדרות ישראליות, תכנים לילדים וסרטים (צפייה בסרטים הנה בתוספת תשלום). פרטנר כוללת את שירות Catch Up שמאפשר לכם לצפות בתוכניות ששודרו עד לשבועיים אחורה, תלוי בתוכנית שתרצו לראות, זה מאוד נוח מכיוון שלא צריך להקליט מראש והכל נשמר על ענן.

< מעוניינים לקבל פרטים נוספים על החבילות של פרטנר TV? בדקו כאן פרטים נוספים >

סלקום TV

סלקום טיוי היא מתחרה יחסית ותיקה שמציעה ערוצים לינאריים לצפייה שמתוכם ערוצי עידן פלוס (הקליטה מתאפשרת באמצעות אנטנה פנימית), ערוצי ספורט, ערוצים לילדים, ערוצי לייף סטייל, ערוצים ברוסית, ערוצי חדשות ועוד. לצופי הספורט יש מבחר רציני יותר של ערוצי עקב ההסכם בין סלקום לצ'רלטון ולכן תוכלו למצוא גם ערוצי פרימיום.

שירות סלקום TV כולל ממיר ושלט דו צדדי (בצד השני נמצאת המקלדת) לניווט למעבר בין התפריטים השונים. הממיר משמש גם כסטרימר ומאפשר התקנה של אפליקציות חיצוניות מהחנות של גוגל או אפל וכמו כן תוכלו למצוא אפליקציה אשר מותאמת למובייל. השירות כולל ספריית תכנים מגוונת עם מבחר נאה של סדרות וסרטים וכן תכנים מבית HBO המהווים כיתרון לחובבי הסדרות מביניכם וכן תכנים מבית דיסני עבור קהל הילדים. בין תחומים הצפייה הנוספים שתמצאו ישנן סדרות ישראליות, סדרות ילדים, סדרות בינלאומיות, סרטים ועוד.

ממשק המשתמש ידידותי ונוח לשימוש וקל יחסית להתמצא בו כאשר הניווט מתאפשר דרך בחירה מבין הקטגוריות המופיעות בלחיצה בצד ימין של המסך. סלקום מציעה את שירות חזרה בזמן, מה שמאפשר לחזור ולצפות בתכנים ששודרו עד שבוע ימים אחורה מה שמאפשר לצרכן גמישות רבה.

שירותי טלוויזיה מוזלים נוספים:
סטינג טיוי
נקסט טיוי

< מעוניינים לקבל פרטים נוספים על החבילות של סלקום TV ? בדקו כאן פרטים נוספים >הכירו את החבילות הכי מומלצות:

המומלצות
סטינג טיוי 39
לחודש לחודש
273
לחודש לחודש
נקסט tv 99
לחודש לחודש
פרטנר טיוי 129
לחודש לחודש
סלקום tv 149
לחודש לחודש
הוט 200
לחודש לחודש
נגישות