תפריט

פרטנר הודיעה על שיתוף פעולה עם חברת אפל ובמהלכו לקוחות הסלולר של פרטנר וחברת 012 מובייל ייהנו משירות המוזיקה Apple Music ללא עלות למשך חצי שנה, לאחר תקופת ההטבה התשלום יתבצע באמצעות החשבונית של פרטנר. בנוסף פרטנר הודיעה שההאזנה למוזיקה באמצעות אפל מיוזיק תתאפשר ללא צריכה מנפח הגלישה של חבילת הגלישה.

אפל מיוזיק זהו שירות הזרמת סטרימיניג הכולל קטלוג מוזיקה בעל מיליוני שירים, אמנים ואלבומים (מעל לכ-40 מיליון שירים), כך שבשילוב עם ספריית ה-iTunes של אפל תוכלו לקבל ספריית מוזיקה נאה ומגוונת. ניתן להאזין למוזיקה באופן מקוון או להוריד את השירים ללא צורך בחיבור לאינטרנט וללא פרסומות. בנוסף תוכלו ליצור פרופיל משתמש ולעקוב אחרי המוזיקה שחבריכם מאזינים לה או לשתף את המוזיקה שלכם עם חבריכם. כמו כן באפשרותכם ליצור רשימות השמעה של המוזיקה שאתם אוהבים או להכיר שירים חדשים באמצעות רשימות ההשמעה שאפל מיוזיק תיצור בעבורכם.

מעוניינים להצטרף?

במידה ואתם לקוחות חדשים או קיימים של פרטנר (בסלולר) היכנסו לכאן, מלאו את פרטיכם והירשמו לשירות, או אם אתם לקוחות של 012 מובייל היכנסו לכאן.
לאחר ההרשמה תקבלו למכשיריכם SMS עם לינק להורדת האפליקציה וכבר תוכלו להתחיל וליהנות מספרית מוזיקה עצומה ועשירה. השירות זמין בסמארטפונים וטאבלטים המבוססים על מערכת ההפעלה של אנדרואיד ושל אפל.

השלימו פרטים להצטרפות ל-פרטנר

המומלצות
34.9
לחודש לחודש
29
לחודש לחודש
019 מובייל 10
לחודש לחודש
נגישות