תפריט
חייג לנציג מכירות
בזק אינטרנט

טלפון קווי בזק

לפניכם מגוון חבילות טלפון קווי מבית בזק.
בחרו חבילה, השלימו פרטים בטופס או חייגו ונציג מטעם החברה יצור אתכם קשר בהקדם.
✓ לקוחות קיימים? לפניות בנושא שירות חייגו: 1800-885-199 מכל טלפון או 199 בשיחת חינם מקו בזק.

מדברים מעט
בזק אינטרנט 25.1
לחודש לחודש
בזק אינטרנט 39.9
לחודש לחודש
מדברים בינוני
בזק אינטרנט 49.9
לחודש לחודש
בזק אינטרנט 64.9
לחודש לחודש
מדברים הרבה
בזק אינטרנט 69.9
לחודש לחודש
בזק אינטרנט 84.9
לחודש לחודש
טופס הצטרפות טלפון קווי בזק

השלימו פרטים להצטרפות:


חברות טלפון נוספות:

טלפון קווי של בזק

בזק החברה הישראלית לתקשורת בע"מ הינה אחת מהחברות הגדולות ביותר בישראל היום. בזק הינה חברה ציבורית שמדינת ישראל הקימה בשנת 1980, והופרטה 11 שנים לאחר מכן. כיום בזק מפעילה שירותי טלפוניה ביתית, סלולרית ואינטרנט ומחזיקה בבעלותה את החברות "בזק בינלאומי", "פלאפון" "יס" (חברת הלווין), ו"וואלה תקשורת".

בבזק יש מגוון חבילות בהתאם להיקף השימוש ובנוסף Bphone – שהינו מחירון בזק לשיחות לחו"ל. על כל דקת חריגה בחבילה שהמנוי בחר, מחיר הדקה יצטרף לחשבון החודשי ביחד עם התשלום הרגיל על החבילה.

ה- Bphone מאפשר למנוי לבצע שיחות בינלאומיות באמצעות חיבור לאינטרנט ובכך לשמור את העלות במסגרת תעריפי השיחות הרגילים של בזק. ניתן להוריד את האפליקציה לנייד הסלולרי ובכך לקבל שיחות שנכנסות לטלפון הקווי ישירות לנייד, להמשיך לקבל שיחות לנייד גם כאשר המנוי נמצא בחו"ל. אותו קו טלפון ביתי יכול לאפשר עד ל-4 מכשירים סלולריים להשתמש באפליקציה ובשירות.

באתר מנויים יכולים לבדוק את תקינות קו הטלפון הביתי באמצעות כניסה לתווית התמיכה ולחיצה על האפשרות "בדיקת קו טלפון ואינטרנט". עוד באתר ניתן להיכנס ל"בזק שלי", שם ניתן לבקש שירות חשבונית למייל, הסבר על החשבונית, לשלם דרך האינטרנט או לעקוב אחרי התשלומים האחרונים של המנוי, לקבל חשבוניות באימייל או בדואר, ולראות את יתרת דקות השיחה הנותרות במסלול הנבחר.

שירותי תמיכה:
להצטרפות ולשירות הלקוחות חייגו: 1800-800-199

נגישות