בין מגוון ההכנות שיש לבצע לקראת טיסה לחו"ל, ניתן מקום של כבוד לבחירת פתרון התקשורת. לישראלים רבים קשה להסתדר בחו"ל ללא פתרון תקשורת יעיל והם לא מעוניינים להסתפק באינטרנט שאולי יימצא ואולי לא יימצא במסעדות, בבתי הקפה או במקומות אחרים בהם הם יבקרו. כמובן שנסיעה ללא פתרון תקשורת עשויה להסתכם בהוצאות גבוהות ביותר.

לבחור את החבילה המתאימה והמשתלמת ביותר

אם אתם מחפשים חבילה לחו"ל, וודאי תשמחו למצוא את החבילה המתאימה ביותר עבורכם – חבילה שתציע לכם בדיוק את נפח הגלישה שנחוץ לכם, תתאים ליעד אליו אתם נוסעים ולמספר הימים בהם תימצאו בחו"ל, תאפשר לכם לנווט בדרכים, לגלוש באתרים, לצפות בסרטונים, לשלוח הודעות ותמונות בווטסאפ, לשוחח, לשלוח הודעות ,SMS לקבל המלצות על מקומות מעניינים ולהשתמש במכשיר האהוב שלכם ללא חשש, כל זאת תמורת המחיר הכי נמוך שניתן. אבל אז מתחיל הבלבול ועולה השאלה: "איך בוחרים בחבילה המתאימה והמשתלמת ביותר?" 

מבולבלים? לא יודעים כיצד לבחור את החבילה המתאימה ביותר עבורכם? אל דאגה!

אם גם אתם שאלתם את עצמכם כיצד לבחור את החבילה שמתאימה לכם ותשרת אתכם בצורה הטובה ביותר, סביר להניח שאתם מאוד מבולבלים – הרי ניתן למצוא כל כך הרבה חברות שמציעות חבילות גלישה בחו"ל וגם החברות עצמן מציעות חבילות שונות.

יחד עם זאת, על ידי בחינת המאפיינים של החבילות שהחברות מציעות, ניתן לקבל החלטה נכונה, ובדיוק לשם כך כדאי לערוך השוואות בין החבילות. 

על ידי בחינת המאפיינים של כל חבילה, תוכלו לקבל מידע בנוגע לנפח הגלישה, המדינות בהן ניתן להשתמש בחבילה, המחיר, מספר הימים להם החבילה מיועדת ומידע נוסף. יש לזכור לקרוא את כל המידע כדי שלא לפסוח על פרטים חשובים. 

Smartcut – אתר שמרכז את כל המידע שאתם צריכים כדי לבחור בחבילת גלישה לחו"ל

בחינת המאפיינים של החבילות השונות אינה צריכה להימשך זמן רב, ועל ידי גלישה באתר שלנו – smartcut, אתר שמרכז את המידע המעודכן ביותר באופן שקוף, תוכלו לחסוך זמן יקר ולא מעט כסף. 

אם אתם מעוניינים לבחון למשל את החבילות שמציעה חברת סלקום, תוכלו לעיין באתר שלנו ולדעת בדיוק מהן החבילות הקיימות. תוכלו למצוא למשל חבילות שמתאימות ל-3 ימים בחו"ל, 5 ימים בחו"ל או ל-30 ימים בחו"ל, לבדוק האם החבילה תקפה ביעד שאליו אתם נוסעים, למצוא חבילות של 4GB  עם שיחות והודעות, חבילות של 2GB  עם שיחות והודעות וחבילות נוספות.

 כמו כן, תוכלו לבחון את המחירים של החבילות: ניתן למצוא למשל חבילת גלישה בחו"ל במחיר של 149 שקלים, 249 שקלים, 239 שקלים ואופציות נוספות. כמובן שאפשר גם להשוות בין חבילות גלישה של סלקום ובין חבילות גלישה של חברות אחרות. נדגיש שוב שחשוב לקרוא את כל האותיות הקטנות כדי למנוע אי הבנות.

במידה שיש לכם שאלה על חבילות הגלישה בחו"ל, אתם מוזמנים לפנות אלינו על ידי מילוי הפרטים שלכם בטופס ההתקשרות ונציג מטעם החברה שלנו יחזור אליכם בהקדם. 

נשמח לסייע לכם לבחור את החבילה המתאימה ביותר לצרכים שלכם ולחסוך כספים בטיול בקרוב.

רוצה להוזיל את חבילת הסלולר שלך בקלות?

בחר לפחות 3 חברות וקבל הצעות מיוחדת לגולשי האתר!

זכור, יותר הצעות יגדילו את סיכוייך לשמוע הצעה טובה יותר!