תפריט

חבילות סלולר מתאימות לילדים
שנת הלימודים החלה, וילדים רבים קיבלו לראשונה טלפון סלולרי… לאחרים יש טלפון סלולרי כבר זמן רב, משום שכיום בישראל יותר ויותר מציידים את הילדים במכשיר כבר סביב גיל 8. באזורים רבים בארץ, כבר בכיתה ג' אין כמעט ילד ללא סמארטפון.

אפשר למתוח ביקורת על התופעה ואפשר לדאוג מההתמכרות למסך, אבל המציאות חזקה יותר ומוכיחה שגם הורים שמתנגדים לכך וגם כאלה שמאוד חוששים מכניסתו של הילד לעולם הרשתות החברתיות, נשברים במוקדם או במאוחר – ולו רק בגלל העובדה שכיום ילדים מנהלים את חיי החברה שלהם בוואטס אפ וברשתות חברתיות אחרות, וילדים שאינם חברים בקבוצות הכיתתיות עלולים למצוא את עצמם מנותקים בעל כורחם.

איזו חבילת סלולר מתאימה לילדים שלכם? זה כמובן תלוי, בין היתר, בגיל הילד. ככל שהילדים גדולים יותר, ובמיוחד כאשר מדובר בבני נוער, הם עשויים לצרוך יותר תוכן כמו סדרות בנטפליקס ומוזיקה בספוטיפיי או בדיזר.

כך או כך, גם ילדים צעירים זקוקים בדרך כלל לחבילת גלישה, אלא אם כן ההורים מעדיפים באופן מובהק שהילדים לא יגלשו במקומות שבהם אין גלישה אלחוטית.

אגב, אם אתם מצרפים את הילד שלכם לחברת סלולר, זו הזדמנות טובה לבדוק גם כמה אתם משלמים על החבילה שלכם ולשקול להצטרף לחברה שבה יש הנחה על מנוי שני או שלישי.

הנה כמה חבילות שיכולות להתאים לילדים:

חברת הסלולר 019 מציעה חבילה במחיר קבוע לשלוש שנים – וזה יתרון גדול. חבילה אחת מעניינת עולה 19.80 שקל בלבד לחודש, וכוללת 3 ג'יגה גלישה, 5000 דקות ו-5000 הודעות. בתום 3 שנים המחיר יעלה בעשרה שקלים.

חבילה מעניינת לא פחות היא החבילה המשפחתית של 019, שבה בהצטרפות 2 מנויים ויותר משלמים רק 24 שקל בחודש ומקבלים 18 ג'יגה גלישה, 5000 דקות ו-5000 הודעות.

גם ברמי לוי אפשר לרכוש חבילה ב-19.90 שקל לחודש למשך שנה, ולאחר מכן המחיר יעלה ל-29.90 שקל לחודש. חבילה זו כוללת 40 ג'יגה גלישה ואלפי דקות שיחה / הודעות.

מי שעוד בולטת עם הצעה במחיר נמוך היא We4G – חברת הסלולר מבית אקספון, אשר הושקה לפני מספר חודשים ומבטיחה מחיר לכל החיים בחבילה שעלותה 19 שקל בחודש בלבד למשך שנתיים, ואחר כך מתייקר ל-49 שקל בחודש. החבילה כוללת 10 ג'יגה גלישה, 5000 הודעות ו-5000 דקות שיחה.

בחברות סלולר אחרות, כמו למשל ב-012 מובייל, מציעים חבילות בנפח גלישה גבוה יותר, שככל הנראה הילדים שלכם לא יזדקקו לו. 012 מובייל מציעה חבילה ב-29 שקל, הכוללת 50 ג'יגה גלישה, 5000 דקות ו-5000 הודעות, למשך שנתיים עם סים חינם. 50 ג'יגה גלישה זה הרבה יותר ממה שהילד שלכם צריך, אבל המחיר לא מאוד גבוה.

בגולן טלקום מציעים תמורת 29 שקל בחודש גלישה בנפח 30 ג'יגה, אבל מבטיחים גם מתנה: 100 שקל במחסני חשמל (כזכור, גולן טלקום נמכרה לקבוצת אלקטרה, המחזיקה גם ברשת מחסני חשמל, וחלק מנקודות המכירה שלה נמצאות בסניפי מחסני חשמל). המחיר תקף לשנתיים, ולאחר מכן יתייקר ל-98 שקל – כך שכדאי להיות עירניים (אין שום סיבה שתשלמו כ-100 שקל בחודש על חבילת סלולר לילד שלכם בתנאי התחרות של היום).

בשורה התחתונה, מי שלא מעוניין לשלם על חבילת סלולר לילד שלו יותר מכ-20 שקל בחודש, יכול לעשות זאת בקלות – ואפילו להעניק לו חבילת גלישה נדיבה שממנה אין סיכוי שהוא יחרוג. מה שחשוב הוא להשוות מחירים, וגם לבדוק לכמה זמן תקפה כל חבילה ולאיזה מחיר היא צפויה להתייקר.

השלימו פרטים להצטרפות ל-019 מובייל

בחרו תחום להשוואה והוזלת עלויות:

המומלצות של השבוע:

המומלצות
49.9
לחודש לחודש
79.8
לחודש לחודש
נגישות