אל תשלמו ביוקר על טלוויזיה, שימו לב למחירים

אל תשלמו ביוקר על טלוויזיה, שימו לב למחירים

תוכן עניינים

התחרות מתחממת בטלוויזיה

לא רק בענף הסלולר, גם בענף הטלוויזיה מתחוללת מלחמת מחירים עזה שהצרכנים צריכים לנצל אותה. כך למשל, סטינג TV מפרסמת לאחרונה מבצע מעניין שמאפשר התחברות לשירות הטלוויזיה שלה, השייך בעצם ל-yes, במחיר של 65 שקל לחודש למשך חצי שנה. לאחר מכן, המחיר עולה ל-99 שקל בחודש. מחיר של 65 שקל בחודש לחצי שנה הוא מחיר נמוך ואטרקטיבי, אך מסתבר שאפשר אפילו לשלם פחות – כפי שאפשר לראות כאן באתר סמארטקאט. קיימת חבילה בסטינג TV שכוללת את ערוצי הסדרות ועולה 45 שקל בחודש בלבד למשך חצי שנה. לאחר מכן המחיר עולה ל-59 שקל בחודש.

איזו עוד חברה מוסיפה אפשרות צפייה בנטפליקס?

ויש עוד משהו מעניין בהצעה של סטינג TV: החברה החלה להציע את השירות שלה עם אפשרות צפייה בנטפליקס, וזאת באמצעות סטרימר שיאומי Mi Box S, התומך בנטפליקס לאנדרואיד TV וכולל כפתור נטפליקס ייעודי בשלט. הסטרימר הזה כרוך בעלות חודשית של 10 ₪ לחודש (מי שירצה סטרימרים נוספים ישלם כ-29 ₪ לחודש עבור כל סטרימר).

ההצעה הזאת של סטינג TV לא מגיעה בחלל ריק. ראשית, היא חייבת לתת מענה לחיבה ההולכת וגדלה של הישראלים לנטפליקס, ושנית, היא חייבת לתת מענה לסלקום TV, אשר החלה גם היא לאחרונה לאפשר למנוייה לצפות בנטפליקס באמצעות ממיר חדש. בניגוד לסטינג TV, במקרה של סלקום TV הממיר אינו כרוך בתוספת תשלום.

גם סלקום TV מצדה לא הוסיפה את נטפליקס במקרה – אלא לאור ההצלחה של פרטנר TV, אשר מאז השקתה הבינה את הפוטנציאל האדיר שבשילוב נטפליקס בהצעה שהיא נותנת לצרכנים.

איזה עוד הצעות משתלמות יש?

סלקום TV לא רק הוסיפה את האפשרות לצפות בנטפליקס, אלא גם יצאה במבצע של 69 שקל לחודש למשך חצי שנה (ולאחר מכן המחיר הזה עולה ל-99 שקל בחודש). אם המחיר הזה מצלצל לכם מוכר, הרי שזה משום שזו העלות החודשית של חבילת הטלוויזיה של פרטנר TV גם ללא מבצע.

פרטנר TV מצדה ממשיכה להציע את החבילה שלה ב-69 שקל לחודש גם כאשר שתי המתחרות הללו מציעות מבצע לחצי שנה – והיא גם ממשיכה להציע את הטבת נטפליקס חינם לחצי שנה. החבילה הניתנת היא החבילה הסטנדרטית, שמחיר המחירון שלה הוא 46.90 ₪ בחודש. בחישוב של 6 חודשים, ההטבה היא בשווי של כ-281 ₪.

מי שמעדיף את התכנים של הוט ולא מעוניין בשירות אינטרנטי, יכול להצטרף להוט במחיר מוזל לשלושת החודשים הראשונים. מדובר בחבילת הוט אקסטרה, הכוללת את כל הערוצים והתכנים וכן ממיר מקליט מג'יק HD – במחיר של 149 ₪ בשלושת החודשים, ולאחר מכן 189 שקל לחודש לתשעה חודשים נוספים. אגב, גם הוט מאפשרת צפייה בנטפליקס בממירים המתקדמים שלה.

חובבי yes יכולים ליהנות גם הם ממחיר מוזל לחודשים הראשונים, ולקבל שלושה חודשים ב-99 שקל בחודש, ולאחר מכן 9 חודשים ב-199 שקל בחודש. החבילה כוללת ממירyes  טוטאל, שהוא ממיר מקליט באיכות HD המאפשר עד 2 הקלטות במקביל.

השורה התחתונה היא להשוות את המחירים ולעשות תחשיב שנתי, משום שההנחה המוצעת לחודשים הראשונים עשויה מעט לבלבל לגבי העלות החודשית הממוצעת. בנוסף, במידה שחשוב לכם לצפות בנוחות בנטפליקס, הכניסו לשיקולים גם את הנושא הזה בעת ההשוואה. מה שבטוח, לא כדאי להירדם מול הטלוויזיה בזמן שאפשר לשלם פחות…

רוצה להוזיל בקלות את חבילת הטלוויזיה שלך?

סמן לפחות 3 חברות ותקבל הטבות מיוחדת לגולשי האתר!

מה תרצו להשוות?
חבילות סלולר

סלולר

חבילות אינטרנט

אינטרנט

חבילות טלוויזיה

טלוויזיה

חבילות טלפון קווי

טלפון קווי

אייקון תשתית

תשתית

אייקון טיפת מים

ברי מים

כתבות נוספות שיעניינו אותך:
רוצים להתעדכן בחבילות חדשות לפני כולם? הירשמו עכשיו!

סמארטקאט השוואת מחירי תקשורת אינה משויכת לסימני המסחר המוצגים באתר. כל הזכויות שמורות ואין להעתיק תוכן ללא אישור מבעלי האתר.​
ט.ל.ח. מצאתם טעות באתר, שמעתם על מבצע חדש? מוזמנים לדווח לנו בכתובת: [email protected] | כל הכתבות

לוגו סמארט קאט

רוצה להוזיל את חבילת הטלוויזיה?