אינטרנט ביתי – לפי מה כדאי לבחור?

אינטרנט ביתי - לפי מה כדאי לבחור?

תוכן עניינים

יש אנשים שחיים בלי אינטרנט, ייתכן שהם חיים על אי בודד או באחת מהמדינות בהן האינטרנט לא מהווה את מרכז החיים ואפילו קשה למצוא חיבור, כמו למשל: אתיופיה ואוגנדה. מעניין לדעת שישנן מדינות בהן הממשלה אוסרת על שימוש באינטרנט.

אז נכון, יש אנשים שאינם מחוברים לרשת, אך כל עוד אתם חיים בעולם המערבי, סביר להניח שתזדקקו לחיבור לרשת ואפילו תזדקקו לחיבור מהיר ואיכותי.

במידה שאתם מעוניינים לרכוש חבילת אינטרנט לביתכם, תגלו במהרה שעומדות בפניכן מגוון אפשרויות. התחרות בין חברות האינטרנט גדולה ולכל חברה יש מאפיינים משלה.

בדיקות חשובות שיש לערוך טרם בחירת חבילת אינטרנט

כדי לבחור את חבילת האינטרנט הטובה ביותר עבורכם, יהיה עליכם לערוך בדיקות מסוימות. בחירה נכונה בחבילת אינטרנט תתחשב בפרמטרים שונים, ביניהם: הספק והתשתית ומהירות ההורדה, מחיר הנתב לחודש, מחיר ההתקנה, מחיר השירות ופרטים נוספים. כמו כן, חשוב להתייחס לוותק של החברה, לחוות הדעת של לקוחותיה ולשירות הלקוחות שלה.

לצד כל המידע שמתקבל, חשוב לזכור לערוך השוואות מדי תקופה, בצורה זו ניתן לבחור בחברה שמציעה שירות טוב ומשתלם יותר ואף להחליף את החברה במקרה שלא מרוצים מרמת השירות שהיא מספקת.

חיבור לספק ותשתית

כדי להתחבר לאינטרנט יש לבחור בתשתית וספק, שני השירותים הללו שונים זה מזה ובעבר היה ניתן לרכוש אותם רק מחברות שונות. את תשתית האינטרנט מספקות בין היתר חברת HOT ובזק, כאשר ספקיות האינטרנט מגוונות ביותר וכוללות בין היתר את: חברת פרטנר, טריפל סי, בזק בינלאומי, נטוויז'ן וחברות נוספות.

השוק השתנה עם חלוף השנים ולאחר שמשרד התקשורת חייב את חברת בזק להציע לספקיות האינטרנט לרכוש את התשתית שהיא מספקת במחירים נמוכים, יכלו הלקוחות לקבל את שני השירותים מחברה אחת.

כתוצאה מהשינוי חלה ירידה ניכרת במחירים והרבה יותר פשוט להתנהל מול החברות. נוסף על כך, יכולים הלקוחות לקבל שירות מחברת UNLIMITED ולבחור בין מגון חבילות, תשתית החברה פועלת על סיבים אופטיים והחברה מתהדרת בכך שהאינטרנט שהיא מספקת מהיר ביותר ("אינטרנט במהירות האור").

מחירים של חבילות ודגשים חשובים

כפי שצוין – השינויים שחלו בשוק הובילו לירידה ניכרת במחירים, כך שהיום ניתן למצוא אפילו חבילות שכוללת תשתית וספק במחיר של 59.90 שקלים לחודש (למשך 3 חודשים), אך כמובן שלצד המחירים יש לבחון את כל השירותים שכלולים בחבילה.

בנוגע למהירות האינטרנט – שהיא פרמטר חשוב ביותר שמשפיע על כל חווית השימוש, ניתן לבחור במהירות שנעה בין 5-1,000 מגה. במידה שלא מדובר על משתמשים "כבדים", ייתכן שמהירות של 15 מגה תענה על הצרכים שלהם, אך אם מדובר על משתמשים שביתם גדוש מכשירים או משתמשים שצופים בכמות רבה של סרטים וסרטונים, סביר להניח שתתאים להם מהירות שנעה בין 30-100 מגה. פרט חשוב מאוד אליו יש לשים לב נוגע למחיר שיש לשלם לאחר שנה, שכן המחירים עשויים לעלות לאחר תקופה זו.

במידה שאתם מעוניינים לערוך השוואה בין החבילות השונות, אתם מוזמנים לעיין באתר שלנו – smartcut ולקבל את כל המידע הדרוש לביצוע החלטה נכונה. 

במידה שיש לכם שאלה, תוכלו לפנות אלינו באמצעות מילוי הפרטים שלכם בטופס ההתקשרות ונחזור אליכם בהקדם.

רוצה להוזיל את חבילת האינטרנט שלך בקלות?

בחר לפחות 3 חברות לקבלת הצעה מיוחדת לגולשי האתר!

מה תרצו להשוות?
סלולר

סלולר

חבילות אינטרנט

אינטרנט

חבילות טלוויזיה

טלוויזיה

חבילות טלפון קווי

טלפון קווי

אייקון תשתית

תשתית

ברי מים

ברי מים

כתבות נוספות שיעניינו אותך:
רוצים להתעדכן בחבילות חדשות לפני כולם? הירשמו עכשיו!

סמארטקאט השוואת מחירי תקשורת אינה משויכת לסימני המסחר המוצגים באתר. כל הזכויות שמורות ואין להעתיק תוכן ללא אישור מבעלי האתר.​
ט.ל.ח. מצאתם טעות באתר, שמעתם על מבצע חדש? מוזמנים לדווח לנו בכתובת: [email protected] | כל הכתבות

לוגו סמארט קאט

רוצה להוזיל את חבילת האינטרנט?