תפריט
מבצע חוזר בפרטנר נטפליקס

הטבת נטפליקס חוזרת, אז כמה עולה החבילה ואיך תהנו מההטבה? הכל בכתבה הזאת.

 

כאשר פרטנר השיקה את פרטנר TV, היא הכריזה על שיתוף פעולה חסר תקדים בישראל – הטבה של נטפליקס חינם משך חצי שנה. יותר מזה, היא אפילו ייצרה את השלט שלה עם כפתור ייעודי לנטפליקס.

באותו שלב, נטפליקס עדיין הייתה פחות מוכרת לצופים הישראלים, כך ששיתוף הפעולה היה מועיל לשני הצדדים.

לפני מספר חודשים, פרטנר TV ביטלה את הטבת נטפליקס חינם והחלה להציע הטבה אחרת – ערוצי ספורט פרימיום חינם לתקופה מוגבלת. ספורט, כידוע, הוא נדבך חשוב מבחינת צופים רבים בישראל, והמטרה הייתה לפנות לקהל הזה.

כעת, פרטנר חוזרת להציע את הטבת נטפליקס HD חינם לשישה חודשים – אבל הפעם בצורה שונה. ההצלחה של נטפליקס בישראל יכולה להיתפס על-ידי חברות הטלוויזיה כאיום או כהזדמנות – ובפרטנר TV מתייחסים אליה כהזדמנות לגייס עוד מנויים. ולא סתם מנויים, אלא מנויים של חבילות משולבות. עבור מי ששוקל להצטרף לחבילת טריפל (אינטרנט+טלפון קווי+טלוויזיה) או באנדל (אינטרנט+טלוויזיה), ההצעה הנוכחית של פרטנר TV אטרקטיבית מאוד.

נכון להיום, מדובר בהצעת הבאנדל או הטריפל הזולה ביותר בישראל, והנה הפרטים:

מה כוללת חבילת פרטנר TV טריפל?
♥ טלוויזיה
♥ קו טלפון ביתי עם 300 דקות שיחה יוצאות בישראל
♥ אינטרנט (תשתית וספק) במהירות עד 40 מגה

מחיר
♥ מ-129 שקל בחודש על תשתית הסיבים של פרטנר
♥ מ-139 שקל על תשתית של בזק / הוט

מה כוללת חבילת פרטנר TV באנדל?
♥ טלוויזיה
♥ אינטרנט (תשתית וספק) במהירות עד 100 מגה

מחיר
♥ מ-129 שקל בחודש על תשתית הסיבים של פרטנר
♥ מ-139 שקל על תשתית של בזק / הוט

כזכור, פרטנר TV גייסה כבר 118,000 מנויים ונהנית מקצב גיוס מוצלח. נטפליקס מצידה נהנית מפופולריות גדלה והולכת, כפי שגם פרסמנו כאן. מחיר מנוי לנטפליקס נע בין כ-30 ל-50 שקל בחודש, בהתאם לאיכות הצפייה.

חבילות נטפליקס:
• 29.90 שקל בחודש: צפייה במסך אחד בכל זמן נתון, באיכות SD. הורדת קובצי וידאו לטלפון או לטאבלט אחד.
• 39.90 שקל בחודש: צפייה ב-2 מסכים במקביל, באיכות HD. הורדת קובצי וידאו לשני מכשירי טלפון או טאבלטים.
• 49.90 שקל בחודש: צפייה ב-4 מסכים במקביל באיכות HD ובאיכות Ultra HD . הורדת קובצי וידאו לארבעה מכשירי טלפון או טאבלטים.

ההטבה של פרטנר TV רלבנטית לחבילה האמצעית, כלומר חבילת HD, שעלותה כ-40 שקל בחודש, כך שמדובר בהטבה בשווי 240 שקל למנוי.
זהו גם המקום להזכיר את החוק שעבר בכנסת ממש לפני פיזורה. החוק נועד להילחם בהפצת תוכן פיראטי באינטרנט, והוא מחריף את הענישה לעבריינים שמפיצים תוכן כזה. המטרה היא להגן על היוצרים, שעומלים על הסרטים והסדרות שאנחנו כל כך אוהבים לצפות בהם. הפרנסה של אותם יוצרים (כותבים, במאים, תסריטאים וכו') נפגעת אנושות כאשר צרכנים צופים בתוכן פיראטי.

בעבר, עלויותיהן של חבילות טלוויזיה בישראל היו גבוהות מאוד – מאות שקלים למשפחה בחודש. כיום, כאשר יש חלופות זולות וטובות כמו סלקום TVפרטנר TVסטינג TV ונטפליקס, מדובר בהוצאה של עשרות שקלים בחודש בלבד, כך שאי אפשר להשתמש בתירוץ הזה יותר.

כל צרכן יכול להיעזר בקלות במנוע השוואה כמו זה של סמארטקאט, להשוות בקלות את המחירים ולמצוא חבילת טלוויזיה שמתאימה לו – בין אם לצד נטפליקס ובין אם בלעדיה.

השלימו פרטים להצטרפות פרטנר TV

תחומים נוספים להשוואה:

נגישות