בעלי עסקים? השוו וחסכו בהוצאות התקשורת

כל מי שמנהל עסק, אפילו עסק קטן, יודע עד כמה קריטית התקשורת עבור ניהול תקין. אם בעבר כל מה שעסק הזדקק לו היה חיבור לבזק וטלפון קווי – בעידן הנוכחי התקשורת כוללת מגוון סוגי תשתיות חיוניות, החל מטלפון קווי, דרך טלפון סלולרי ועד אינטרנט. לא ניתן היום לתת שירות איכותי מבלי להיות מחובר וזמין ללקוחות בכל האמצעים, והתלות שלנו באמצעי התקשורת גדולה מתמיד.

בחברות התקשורת בדרך כלל מאפשרים לעסקים להצטרף לתכניות שמתאימות לצרכים שלהם, כאשר הכוונה היא למנוי עסקי שמתומחר בצורה שונה ולעתים גם מנותב למוקד שירות לקוחות שונה. עם זאת, כאשר מתלבטים אם לבחור בחבילה לעסקים או לא, כדאי לברר מראש אם החברה יכולה להנפיק את החשבונית על שם ח"פ.
כדאי כמובן גם להשוות את המחירים בהשוואה להצעה שתקבלו כלקוח פרטי.

אז אילו חבילות ושירותי תקשורת מוצעים לעסקים?

חברת הוט עסקים מציעה לעסקים רשת תקשורת פרטית, כלומר כזו המופרדת מהרשת הציבורית הכללית ויכולה לעבוד על רוחב פס של עד 10 Gbps.
מעבר לכך, במסגרת הוט ביזנס, חברת הוט מציעה לעסקים אינטרנט מהיר במיוחד, במהירות של 500 מגה – במחיר של 99 שקל לשלושת החודשים הראשונים. לאחר מכן המחיר עולה ל-139 שקל. המחיר הזה כולל תשתית וספק. מדובר במחיר נמוך יותר מהמחיר שמשלם לקוח פרטי, העומד על 109 שקל בחודש בשלושת החודשים הראשונים ולאחר מכן עולה ל-149 שקל.

יש גם חבילה שכוללת אינטרנט, טלפון קווי ופקס. מדובר בחבילה שמחירה 109 שקל בחודש למשך שנה (לפני מע"מ), והיא כוללת תשתית הוט וספק ITC בחשבונית אחת, במהירות של עד 100 מגה, כולל פקס וטלפון קווי ללא הגבלה. גם כאן העלות לנתב היא כ-10 שקל בחודש (לפני מע"מ).

אפשרות אחרת היא לבחור בחבילת אינטרנט עם מהירות הרבה פחות נמוכה ובמחיר יותר נמוך: מדובר בחבילה של תשתית וספק (הוטנט) לאינטרנט במהירות של עד 30 מגה ונתב בהשכרה בעלות של כ-10 שקלים בחודש – במחיר של 70 שקל לחודש למשך שנה. המחירים לא כוללים מע"מ.

גם בזק מציעה במסגרת "בזק עסקים" חבילת אינטרנט מותאמת לעסקים. החברה שמה דגש על אבטחה והגנה מפני מתקפות סייבר, באמצעות נתב אבטחה מבית צ'ק-פוינט. בנוסף, היא מספקת שירות תמיכה 24/7.
בבזק שמים דגש גם על המידע ומבטיחים גיבוי ושחזור של המידע באופן מאובטח – הכול בענן של בזק.
בזק מציעה חבילה של ספק ותשתית במהירות 50 מגה, הכוללת אבטחה והגנה מתקדמת, מוקד תמיכה 24/7, WiFi לעסקים, גישה מאובטחת מרחוק ליישומים בעסק כולל קישוריות מוצפנת לעובדים, ספקים ושותפים ועוד – כאשר המחיר לארבעת החודשים הראשונים עומד על 279 שקל בחודש ולאחר מכן עולה ל-329 שקל לחודש.

מבחינת שירותי הטלפון, בהוט ובבזק מציעים לעסקים גם לקבל מספר כוכבית, 1700, 1800 ו-1900, מערכת ניתוב שיחות שירות וקבלת הודעות קוליות ופקסים למייל.
בהוט מדגישים ששירותי הטלפון יכולים להתבצע על גבי תשתית כבלים או על סיבים אופטיים, כאשר החבילות לא כרוכות בתשלום דמי אחזקה וכוללות אפשרויות כמו שיחת ועידה, אפשרות "עקוב אחריי".

בחברת פרטנר ביזנס מציעים חבילת סלולר 70GB במחיר 56.2 ש"ח לחודש + מע"מ, החבילה תקפה למצרפים 2 מנויים ומעלה וכוללת גלישה חופשית באפליקציות: וואטסאפ, וויז, אינסטגרם ופייסבוק וכמובן כל מה שבעל עסק צריך: cyber guard- הגנה וגלישה בטוחה + שירות אחריות ותחזוקה / my box (גיבוי מידע)

פרטנר ביזנס מציעה גם חבילות המשלבות סלולר ואינטרנט, כמו חבילה שכוללת אינטרנט במהירות 100 מגה וסלולר עם 50 ג'יגה גלישה, נתב ואבטחת מידע, במחיר של 124.90 ₪ בחודש.

רוצה להוזיל את חבילת האינטרנט שלך בקלות?

בחר לפחות 3 חברות לקבלת הצעה מיוחדת לגולשי האתר!