תפריט
החבילה של We4G לכל החיים תוסר מהמדף בקרוב

הזדמנות אחרונה להצטרף לחבילה של We4G

קשה להחמיץ את הקמפיין של We4G, חברת הסלולר הצעירה מבית אקספון שהושקה בישראל לפני פחות משנה ומאז מובילה קו של שקיפות ומחירים נמוכים. הקמפיין הזה מבשר על כך שבקרוב היא תפסיק להציע את חבילת הדגל שלה – חבילה ללא הגבלה עם 40 ג'יגה גלישה, במחיר קבוע לכל החיים של 29 שקל בחודש.

מדובר בחבילה מאוד אטרקטיבית, משום שהיא משלבת בין נפח גלישה נדיב מאוד לבין מחיר נמוך – כאשר שני הנתונים האלה מובטחים ללקוח לכל החיים, כך שהוא לא צריך לעמוד על המשמר כל העת מחשש שהמחיר יקפוץ מבלי שהוא שם לב.

לכן, הכרזתה של We4G על כך שהיא עומדת להסיר את החבילה הזאת מהמדף היא מעניינת וחשובה גם מבחינת הצרכנים וגם מבחינת העסקים.

כיום, חבילה זו של We4G היא בין החבילות האטרקטיביות ביותר. לשם השוואה, חברת סלקום שגם החליטה על מודל של מחיר קבוע לאחרונה, מציעה חבילה עם נפח גלישה של 50 ג'יגה במחיר של כ-60 שקל בחודש, כלומר, מחיר כפול בעבור נפח גלישה גדול יותר רק ב-10 ג'יגה.

פרטנר מציעה במחיר של כ-60 שקל בחודש חבילה של 40 ג'יגה, ופלאפון מציעה בכ-40 שקל בחודש חבילה של 50 ג'יגה גלישה – כאשר המחירים הללו תקפים לזמן מוגבל ועולים לאחר מכן.

יש לזכור כי כניסתה של We4G עם החבילה הרחבה לכל החיים גרמה לטלטלה בענף הסלולר. חברות כמו 012 מובייל, גולן טלקום והוט מובייל, הציעו מדי פעם בחודשים האחרונים מבצעים של חבילת 100 ג'יגה במחיר של 29 שקל לחודש – אבל היו אלה מבצעים זמניים והחבילות לא היו לכל החיים.

בסופו של דבר, עבור רוב הצרכנים אין באמת הבדל בין חבילת 40 ג'יגה או חבילת 100 ג'יגה, משום שהם לא מנצלים כל כך הרבה נפח גלישה.

בכל קנה מידה, חבילה של 40 ג'יגה היא חבילה נדיבה. מי שמציע חבילה דומה במחיר שהוא אפילו נמוך יותר הוא רמי לוי – כ-20 שקל לחודש למשך שנה. לאחר מכן המחיר יהיה דומה לזה של We4G, כלומר, כ-29 שקל בחודש.

לחבילות רמי לוי לחץ כאן >

החבילה הזאת שמציע רמי לוי באה לעולם רק אחרי השקת חברת We4G, ולכן ייתכן מאוד שלאחר הפסקת החבילה לכל החיים של We4G – גם רמי לוי יפסיק להציע אותה.

אגב, מה שעוד חשוב לרבים מהלקוחות הוא מחירי חבילת הגלישה בחו"ל שהחברה שלהם מציעה להם. גם מבחינה זו, We4G היא אטרקטיבית, משום שרוב חברות הסלולר מציעות רק חבילות חו"ל יקרות, ואילו היא מאפשרת למנוייה לרכוש חבילת גלישה לחו"ל מצומצמת של 0.75 ג'יגה במחיר הרבה יותר נוח מהחברות האחרות (כ-50 שקל).

היתרונות הללו הצליחו להביא מנויים רבים אל We4G בחודשים שחלפו מאז הקמתה, כפי שגם עלה מתמונת הניודים שסיכמה את שנת 2018 ותמונת הניודים של תחילת 2019. זאת, בזמן שאצל חלק מהחברות האחרות התמונה התהפכה. המשמעות היא שלצרכנים חשוב מאוד מחיר נוח ושקט נפשי. לכן, יש להניח ש-We4G תרצה להמשיך בתנופת הגיוסים וגם החבילה החדשה שהיא תציע תהיה אטרקטיבית. עם זאת, לא בטוח שהיא תמשיך להציע חבילה לכל החיים.

לכן, צרכנים שמבקשים להבטיח לעצמם חבילה שמספקת להם נפח גלישה נדיב במחיר נמוך צריכים לעשות בימים הקרובים בדק בית, להשוות מחירים ולעבור לחברה שתיתן להם את ההצעה המשתלמת ביותר. מומלץ כמובן לבדוק אם יש הטבה בניוד של יותר מקו אחד (למשל, מחיר מוזל לחבילה זוגית או לחבילה משפחתית) ואם יש עלויות נלוות גבוהות של דמי מעבר.

מה שבטוח, מי שמשלם היום סכומים שמתקרבים ל-100 שקל עבור חבילת סלולר, בוודאות יכול למצוא חבילות משתלמות יותר, וחבל לזרוק את הכסף לפח, אז הפסיקו להיות פרייארים והתחילו להשוות בין חבילות הסלולר המשתלמות.
 התחל בהשוואה כאן >

 

בחרו תחום להשוואה והוזלת עלויות:

נגישות